O nás

Kto sme?

Sme mladá firma, ktorá pôsobí v oblasti výroby a opracovania jednoduchých výrobkov z kovu. Vznikli sme v roku 2017 s víziou poskytnúť prvotriednu kvalitu a férové ceny pre našich zákazníkov. 

Nemôžme zatiaľ tvrdiť že sme najlepší, najlacnejší alebo najskúsenejší, ale môžeme povedať že máme fér prístup a urobíme maximum pre zákazníkovu spokojnosť.

Dokážeme Vám pomôcť aj pri menších zváračských a montážnych prácach priamo u Vás, ktoré nie sú pre väčšie etablované firmy zaujímavé.

Naše technológie

Zvárame len oceľ metódou elektrického oblúku v ochrannej atmosfére MIG/MAG ( „ceočkom“ ). Disponujeme zváračkou KÜHTREIBER KIT 405 PROCESSOR do 350A čo nám umožňuje zvárať aj väčšie zvarence do hrúbky 15-18mm. Na upínanie používame kvalitný 3D pracovný stôl SIEGMUND vďaka ktorému dokážeme dodávať naším zákazníkom kvalitné a veľmi presné výrobky.

Dokážeme zabezpečiť aj povrchovú úpravu, striekaním tekutými aj práškovými farbami, zinkovanie žiarové a galvanické, chrómovanie. Vieme dodať aj výrobky ktorých súčasťou sú aj iné materiály ako drevo, plast, guma…

Vieme vyrobiť výrobok v súčinnosti s vyhradenými technickými zariadeniami elektrickými v zmysle vyhlášky č 508/2009 Z.z. a zabezpečiť aj odbornú revíziu.

Close Menu